Trzciana 140,
36-071 Trzciana

Telefon: 17 85 14 095

Rekolekcje KSM – Jesteśmy Świ(ęci)etni! - 20-24 lipca 2020 r.

rekolekcje

W tym roku, ze względu na panującą pandemię Koronawirusa na świecie, zostaliśmy zmuszeni zmienić dotychczasową koncepcję organizowanych turnusów. Tegoroczne wakacje odbędą się w ramach Rekolekcji Oddziałowych pod nazwą: „Świ(ęci)etni!”.

Rekolekcje Oddziałowe to 5 dniowe spotkania online (i nie tylko) w terminie 20-24 lipca, z osobami zrzeszającymi dany Oddział KSM w Diecezji. 5 punktów dziennie choć trochę odda realia turnusów, ale, co ważniejsze, przyniesie rozwój naszej wiary.

Każdy Oddział będzie miał zapewnioną opiekę, wsparcie oraz pomoc ze strony Lidera Diecezjalnego.

Każdy dzień składa się z 5 punktów dnia:

  • jutrznia,
  • konferencja i praca w grupach,
  • Koronka do Bożego Miłosierdzia z wyzwaniem,
  • Eucharystia oraz Słowo na dobranoc.

Każda z tych czynności będzie wymagać zaangażowania Oddziału wraz z Księdzem Asystentem. W obecnej sytuacji, formę Rekolekcji musimy uzależnić od panujących obostrzeń, jednakże będziemy się starać, aby każdy z tych punktów był przeprowadzany na żywo.

Materiały, zarówno do przeprowadzenia rekolekcji on-line, jak i na żywo, zostaną przygotowane przez Księży i Liderów oraz zostaną one udostępnione dla każdego Oddziału.

Zapis na naszej stronie internetowej: http://ksm.rzeszow.pl/rekolekcje-oddzialowe