Trzciana 140,
36-071 Trzciana

Telefon: 17 85 14 095

Pielgrzymka do Rzymu: 6-10.02.2024 r.

PIELGRZYMKA DO RZYMU 6-10 lutego 2024 r.

1. Dzień:

06 luty 2024 – wtorek

07:30 Zbiórka na lotnisku Rzeszów - Jasionka, odprawa biletowo- bagażowa. 9:55 start samolotu do Rzymu - Fiumicino. Planowany przylot 12:10 . Transfer do hotelu. Zdeponowanie bagaży. Zwiedzanie miasta: Bazylika Santa Maria Maggiore, Kościół św. Praksedy z relikwią kolumny biczowania Jezusa Chrystusa, Bazylika Św. Janów na Lateranie: Święte Schody, Baptysterium, Kościół św. Krzyża Jerozolimskiego. Obiadokolacja, nocleg.

2. Dzień

07 luty 2024 – środa

Śniadanie w hotelu. Przejazd do Watykanu – Audiencja Generalna Ojca Świętego (przy jego obecności w Watykanie). Po audiencji: Zamek Anioła, Plac Navona, Panteon, Fontanna di Trevi, Plac i Schody Hiszpańskie, plac del Popolo  i kościół z dziełami Caravaggia: Ukrzyżowanie św. Piotra i Nawrócenie św. Pawła. Obiadokolacja i nocleg.

3. Dzień

08 luty 2024 – czwartek

Odbiór pakietów śniadaniowych. Przejazd do Watykanu: 7:10 Msza Św. dla Polaków przy grobie św. Jana Pawła II w kaplicy Św. Sebastiana. Muzea Watykańskie i Kaplica Sykstyńska, Bazylika św. Piotra i Groty Watykańskie. Plac św. Piotra. Czas wolny na włoską kawę. Przejazd na Plac Wenecki: Kapitol, Forum Trajana, Kościół św. Andrzeja na Kwirynale (miejsce spoczynku Św. Stanisława Kostki), Pałac Kwirynalski. Obiadokolacja, nocleg

4. Dzień

09 luty 2024 – piątek

Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Rzymu: Bazylika Św. Pawła za Murami;  Przejazd na wzgórze Awentyn: siedziba wielkiego Mistrza Kawalerów Maltańskich (słynna ”dziurka od klucza„), Kościół św. Sabiny (tu powstały reguły Dominikanów, tu wstąpili do klasztoru pierwsi polscy dominikanie bł. Czesław i św. Jacek Odrowąż); Santa Maria in Cosmedin i Usta Prawdy, Teatro Marcello, Synagoga, wyspa na Tybrze, Bazylika Santa Maria in Transtevere. Obiadokolacja, nocleg

5. Dzień

10 luty 2024 – sobota

Odbiór pakietów śniadaniowych. 4:00 transfer na lotnisko Fiumicino, odprawa biletowo-bagażowa.  7:10 wylot do kraju. Planowe lądowanie na lotnisku Rzeszów – Jasionka o godzinie 09:30.

 
Cena wyjazdu przy grupie 30 osobowej wynosi:
2050,00 zł

Świadczenia zawarte w cenie:

 • 4 noclegi w hotelu
 • śniadania / pakiety śniadaniowe
 • obiadokolacje
 • opieka pilota
 • usługa lokalnego przewodnika (Watykan, Muzea Watykańskie, Rzym)
 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
 • zestawy słuchawkowe
 • bilety na komunikację miejską / transfery
 • taksa miejscowa
 • ubezpieczenie NNW, KL, Bagaż

Świadczenia nie zawarte w cenie:

 • przelot na trasie Rzeszów – Rzym – Rzeszowa (przy grupie 30 osobowej koszt przelotu na bilecie grupowym z bagażem podręcznym 10 kg + plecak oraz pierwszeństwem wejścia na pokład wynosi około 1370,00 zł na osobę)
 • bilety indywidualne mogą być tańsze, dlatego przy zapisie pracownicy biura będą się kontaktować telefoniczne z uczestnikiem pielgrzymi w celu zakupu biletów jak najtaniej

ZAPISY (3 możliwości):