Porządek Mszy Św.
Niedziela: 7.00, 9.00, 11.00, 17.00 (zima), 18.00 (lato)
Dni powszednie: 7.00, 17.00 (zima), 18.00 (lato - od Świąt Wielkanocnych do końca września)

Kancelaria czynna: od poniedziałku do piątku - pół godziny po Mszy Św. wieczornej (ok. 18.30-19.00).

XIII Niedziela Zwykła

26.06.2022 r.

1. Jutro wspomnienie liturgiczne MB Nieustającej Pomocy.
2. We wtorek trzecia rocznica śmierci Ks. Józefa Kościelnego - pamiętajmy w modlitwie.
3. Wspomnienia liturgiczne: we wtorek WSP Św. Ireneusza, BM; w środę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła – Msze Św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Składka na Świętopietrze – Bóg zapłać.
4. W środę Adoracja, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Święta. W piątek przed Mszami św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
5. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek i Sobota miesiąca. Do chorych pojedziemy w piątek od godz. 8.15. Chorzy Ks. Mateusza od godz. 9.15 Chętnych zgłaszać w Zakrystii. W sobotę Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18.00 Msza Św, Nabożeństwo Pierwszo Sobotnie i Procesja Różańcowa.
6. W przyszłą niedzielę przypada Pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic Różańca Św. w drugą niedziele miesiąca lipca. Taca na Seminarium Duchowne. Bóg zapłać za ofiary. Jest Pielgrzymka Piesza do Niechobrza - zapraszamy i zachęcamy. Msza Św. odpustowa o godz. 11.30przy polowym ołtarzu. Należy zabrać sobie krzesełka turystyczne i nakrycie głowy jak będzie upalnie. Wyjście o godz. 7.30 z pod kościoła pod opieką duchową Ks. Marcina.
7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 206 A do nr 215 B.
8. W tym tygodniu Ks. Biskup dokonał zmian w diecezji. Odchodzi z naszej Parafii Ks. Marcin Pater do Parafii MB Różańcowej w Rzeszowie, a do nas przychodzi z Jasionki Ks. Janusz Wiktor. Dziękujemy Ks. Marcinowi za posługę w naszej Parafii i życzymy Szczęść Boże na nowej placówce.
9. W tym tygodniu zostały odnowione i pozłocone atrybuty Świętych w ołtarzu głównym. Koszt wyniósł 4500 zł. Zostały usunięte tuje z podjazdu do kościoła i z kościeliska. Bóg zapłać Panu Kazimierzowi Lipowi, Państwu Małgorzacie
i Zbigniewowi Szczur, Panom Grzegorzowi i Wojciechowi Kozubal, którzy pomagali przy pracach. Będą nowe nasadzenia i ozdobny kamyczek.
10. Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy – plakat w gablocie.
11. Odpust w naszej Parafii 7 sierpnia.