Porządek Mszy Św.
Niedziela: 7.00, 9.00, 11.00, 17.00 (zima), 18.00 (lato)
Dni powszednie: 7.00, 17.00 (zima), 18.00 (lato - od Świąt Wielkanocnych do końca września)

Kancelaria czynna: od poniedziałku do piątku - pół godziny po Mszy Św. wieczornej (ok. 18.30-19.00).

Uroczystość Najświętszej Trójcy

12.06.2022 r.

1. Dziś Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
2. Wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek WSP Św. Antoniego z Padwy, KD; we wtorek WSP. Św. Michała Kozala, BM.; w czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa; w piątek WSP. Św. Alberta Chmielowskiego.
3. W poniedziałek po wieczornej Mszy Św. spotkanie Ministrantów i Lektorów, Animatorów.
4. W środę Adoracja i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Msza Św. i spotkanie Oazy na Plebanii.
5. We czwartek wypada Uroczystość Bożego Ciała. Będą dwie Msze Święte. Prymaria o godz. 800, a suma będzie o godz. 1000 z procesją Eucharystyczną do czterech ołtarzy Strona Zagrodnia. Zapraszamy do udziału jak najliczniej,  a szczególnie dzieci komunijne i rocznicowe w swoich strojach i oczywiście dzieci najmłodsze ze swoimi rodzicami w paradzie strojów i dzwoneczków. Przy czwartym ołtarzu, będzie błogosławieństwo i rozwiązanie procesji. Do obsługi procesji zapraszamy naszych Strażaków z OSP Trzciana.
Składka z Bożego ciała na renowacje figur w głównym ołtarzu. Bóg zapłać za ofiary.
6. Od piątku trwa Oktawa Bożego Ciała. Zapraszamy codziennie na Mszę Świętą, nabożeństwo czerwcowe i procesję eucharystyczną wokół kościoła – szczególnie dzieci, aby przez swoją obecność i modlitwę jak najlepiej uczcić Pana Jezusa obecnego w Świętej Hostii.
7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 181 do nr 197.
8. W przyszłą niedzielę procesja eucharystyczna przed sumą.