Porządek Mszy Św.
Niedziela: 7.00, 9.00, 11.00, 17.00 (zima), 18.00 (lato)
Dni powszednie: 7.00, 17.00 (zima), 18.00 (lato - od Świąt Wielkanocnych do końca września)

Kancelaria czynna: od poniedziałku do piątku - pół godziny po Mszy Św. wieczornej (ok. 18.30-19.00).

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

05.06.2022 r.

1. W dzisiejszą Uroczystość prosimy Ducha Świętego o potrzebne dary i owoce do dobrego, chrześcijańskiego życia dla nas i naszych braci i sióstr. Kończy ta uroczystość OKRES WIELKANOCNY. Polecajmy w modlitwie Ks. Neoprezbiterów, którzy dziś przeżywają swoje Prymicje. W Liturgii rozpoczynamy Okres Zwykły.
2. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt, obchodzony jak Święto NMP Matki Kościoła. Będą Msze Święte: rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 18.00.
3. W środę WSP. Św. Jadwigi Królowej. Adoracja, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
4. W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
5. W sobotę WSP. Św. Barnaby Apostoła. Wyjazd indywidualny z rodzicami Dzieci Komunijnych do Tarnowca. Program od godz. 10.00, a o godz. 12.00 Msza Św. w strojach komunijnych – jest to zjazd Dzieci Komunijnych. Ks. Mateusz będzie sprawował Mszę Św. w intencji dzieci i Rodziców.
6. Najbliższa niedziela to Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła Parafianom, a na najbliższy tydzień prosimy Parafian od nr 161 do nr 180.
8. Procesja na Boże Ciało tym razem ruszy tzw. Stronę Zagrodnią – temat ołtarzy to Eucharystia i Pokój. Prosimy o przygotowanie czterech ołtarzy poczynając od GCKSiR do Państwa Rasińskich. Zapraszamy Druhów Strażaków z OSP Trzciana do zabezpieczenia i udziału.
9. W przyszłą niedzielę będzie puszka na remont Ośrodka Rekolekcyjnego w Przybyszówce. Bóg zapłać.
10. Nasz Dom Parafialny jest już do użytku na różne okoliczności parafialne i nie tylko. Zostały naprawione i odnowione drzwi wejściowe do kościoła. Są figury w renowacji i do pozłocenia z ołtarza głównego i niebawem będzie nowy już konfesjonał.