Porządek Mszy Św.
Niedziela: 7.00, 9.00, 11.00, 17.00 (zima), 18.00 (lato)
Dni powszednie: 7.00, 17.00 (zima), 18.00 (lato - od Świąt Wielkanocnych do końca września)

XXXIV Niedziela Zwykła

21.11.2021 r.

1. Dziś z racji Uroczystości Chrystusa Króla i zakończenia Roku Liturgicznego po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Serca Pana Jezusa i Akt oddania Bożemu Sercu. Za udział w nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
Dzisiejsza niedziela to Święto Akcji Katolickiej i KSM-u. W przyszłą niedziele rozprowadzane będą Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Mała świeca 5 zł., a duża 12 zł. Bóg zapłać za posługę Panią z Caritas
2. W poniedziałek WSP. Św. Cecylii, DzM.; w środę WSP. Św. Andrzeja Dung-Lac, K. i Towarzyszy, MM.; w czwartek modlimy się za kolejarzy w dzień ich patronki Św. Katarzyny. Wszystkim Kolejarzom i solenizantką, którym patronuje Św. Katarzyna składamy najserdeczniejsze życzenia i opieki Św. Patronki. W środę Adoracja, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Spotkanie Caritas na Plebanii. W piątek przed Mszą Świętą poranną i wieczorową Koronka do Miłosierdzia Bożego.
3. Najbliższa niedziela do Pierwsza Adwentu i rozpoczynamy nowy Rok Liturgiczny.
Z Adwentem rusza akcja pomocy ludziom biednym we wspólnotach chrześcijańskich. Śladem lat ubiegłych Caritas parafialna prosi właścicieli sklepów i punktów sprzedaży o wystawienie pudeł w widocznych miejscach, aby kupujący mieli możliwość przy okazji zakupów, ofiarować coś dla potrzebujących i sprawić im odrobinę radości na Święta Bożego Narodzenia.. Zachęcamy do włączenia się w tę akcję miłosierdzia.
4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 329 do nr 340. Prosimy nie kupować kwiatów – będzie już dekoracja Adwentowa.
5. Bardzo dziękuje jako Proboszcz za życzenia, modlitwę, zamówione Msze Św. imieninowe oraz wszelką życzliwość. Bóg zapłać. Odwdzięczam się w modlitwie prze posłannictwo Błogosławionego Janusza z Uppsali Biskupa.
6. Kancelaria czynna od poniedziałku do piątku - pół godziny po Mszy Św. wieczornej (ok. 17.40-18.00).
nowenna do Andrzeja Boboli