Porządek Mszy Św.
Niedziela: 7.00, 9.00, 11.00, 17.00 (zima), 18.00 (lato)
Dni powszednie: 7.00, 17.00 (zima), 18.00 (lato - od Świąt Wielkanocnych do końca września)

XXXIII Niedziela Zwykła

14.11.2021 r.

1. Dzisiaj przeżywamy V Światowy Dzień Ubogich. Caritas Diecezji rzeszowskiej po raz kolejny organizuje zbiórkę żywności i środków czystości pod nazwą „Torba Miłosierdzia”, które zostaną wręczone potrzebującym z naszej Parafii. Można torby zabrać, napełnić i zostawić w kaplicy Matki Bożej w kościele. Dobroczyńcom dziękujemy. Na sumie wręczenie książeczek dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii. Składka dzisiejsza to rodzinna – na inwestycje. Bóg zapłać.
2. Wspomnienia liturgiczne: w środę WSP. Św. Elżbiety Węgierskiej; w czwartek WSP bł. Karoliny Kózkównej Dz. M. Patronki Diecezji i KSM-u.; w sobotę WSP. Św. Rafała Kalinowskiego; w środę Adoracja i Nowenna, a w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.
3. W poniedziałek spotkanie z kandydatami do Bierzmowania.
4. We wtorek spotkanie z kandydatami na Ministrantów.
5. W środę Oaza, a w piątek KSM.
6. Najbliższa niedziela to Uroczystość Chrystusa Króla i ostatnia niedziela Roku Liturgicznego. W Katedrze Rzeszowskiej o godz. 12.00 doroczne uroczystości Akcji Katolickiej i KSM-u.
7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 316 do nr 328 c.
8. Nie z naszej winy przycina obraz na kamerze lub zabiera głos – to wina YouTub'a (ciągłe aktualizacje).
9. Prosimy o posprzątanie grobów z niepotrzebnych i zużytych lampionów.
10. Ogłoszenie wójta na tablicy ogłoszeń – inkubator sukcesu.
11. Do wieczności z naszej Parafii odeszły : śp. Maria Frydrych; śp. Andrzej Walski; śp. Bronisława Draus – Dobry Jezu...
12. Kancelaria czynna od poniedziałku do piątku - pół godziny po Mszy Św. wieczornej (ok. 17.40-18.00).

SDM 2021 plakat dekanalny parafialny