XXXII Niedziela Zwykła
07.11.2021 r.

1. Dzisiaj Pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic Różańca Św. po sumie. Puszka na Pomoc Kościołowi w Potrzebie – XIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po wieczornej Mszy Św. spotkanie z Radą Parafialną na Plebanii
2. Wspomnienia liturgiczne: we wtorek święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; w środę WSP. Św. Leona Wielkiego PD; w czwartek WSP. Św. Marcina z Tours i Rocznica Odzyskania Niepodległości i porządek Mszy Św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00. W modlitwach pamiętajmy o ks. Marcinie, naszym Wikariuszu; w piątek WSP. Św. Jozafata Kuncewicza, BM; w sobotę WSP. Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna. W środę Nowenna po Mszy Św., a w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.
3. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 301 do nr 315.
4. Prosimy o posprzątanie grobów na cmentarzu bo będziemy chcieli wywieść śmieci. Zapraszamy do modlitwy za naszych kochanych zmarłych.