XXVIII Niedziela Zwykła
10.10.2021 r.

1. Dziś w Polsce obchodzimy XXI Dzień Papieski, dziękując Panu Bogu za Pontyfikat i osobę Świętego Jana Pawła II. Młodzież z parafialnego Koła KSM kwestuje datki na stypendia dla młodzieży - jest to Żywy Pomnik Jana Pawła II. Bóg zapłać za ofiary na ten cel.
2. To także druga niedziela miesiąca. Taca rodzinna przeznaczona jest na wypłacenie parkingu. Bóg zapłać za ofiary.
3. Nabożeństwo Różańcowe dziś o godz. 16.30. Następnie Msza Św. Dziś odpust w Klęczanach.
4. Wspomnienia liturgiczne: w środę WSP. Bł. Honorata Koźmińskiego i w modlitwie pamiętamy o Solenizancie ks. Biskupie Edwardzie Białogłowskim; w piątek WSP. Św. Teresy od Jezusa; w sobotę WSP. Św. Jadwigi Śląskiej.
W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem różańcowym. Msza Św. a Adoracja od 16.00. W piątek przed Mszą Świętą poranną i wieczorem przed nabożeństwem różańcowym Koronka do Miłosierdzia Bożego.
5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 248 do nr 265.
6. Kartki na wypominki składamy do skrzynki przy bocznym ołtarzem obok obrazu Miłosierdzia Bożego. Bóg zapłać za ofiary i Waszą życzliwość dla nas kapłanów, a także kochanych zmarłych. Wypominki roczne zapisujemy w Zakrystii.
7. Fundacja Iskry Tradycji ogłasza nabór na zajęcia z rzeszowskiej muzyki ludowej 16 października 2021 od godz. 10.00 do 12.00 w Regionalnym Domu Tradycji Ludowych w Trzcianie (plakat w gablocie).
8. GCKSiR w Trzcianie oraz WDK w Rzeszowie zapraszają na 37 Ogólnopolski Konkurs Tradycyjnego Tańca Ludowego. Konkurs rozpocznie się 16.X. 2021 od godz. 9.00, a w niedzielę o godz. 9.00 uczestnicy będą gościć u nas na Mszy Św.