XXVII Niedziela Zwykła
03.10.2021 r.

1. Dziś o godz. 11.00 poświęcenie Różańca dla dzieci komunijnych, a po sumie zmiana tajemnic Różańca Św. Nabożeństwo Różańcowe przez październik o godz. 16.30 i Msza Św. wieczorna. Składka przeznaczona na cele diecezjalne.
2. Wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek WSP. Św. Franciszka z Asyżu, Z.; we wtorek WSP. Św. Faustyny Kowalskiej; w czwartek WSP. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
3. W poniedziałek w kościele o godz. 16.30 spotkanie z Kandydatami do Bierzmowania.
4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem różańcowym, a przed Różańcem Adoracja.
5. W piątek przed Mszą świętą poranną i wieczorową Koronka do Miłosierdzia Bożego.
6. W przyszła niedziele w Polsce obchodzimy XXI Dzień Papieski, dziękując Panu Bogu za Pontyfikat i osobę Świętego Jana Pawła II. Młodzież z parafialnego Koła KSM kwestuje datki na stypendia dla młodzieży - jest to Żywy Pomnik Jana Pawła II. Bóg zapłać za ofiary na ten cel. To także druga niedziela miesiąca. Taca rodzinna przeznaczona jest wypłacenie parkingu przy kościele.. Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie cmentarza, tym wszystkim na których można liczyć zawsze. Prosimy o zadbanie w tym tygodniu o groby i uporządkowanie cmentarza, bo będzie cmentarz koszony przed Wszystkimi Świętymi. Nabożeństwo Różańcowe dziś o godz. 16.30. Następnie Msza Św.
7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 242 do nr 247.
8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Kartki na wypominki są na ołtarzach bocznych i przy gazetach – zapisane wrzucamy do skrzynki przy obrazie Miłosierdzia Bożego.
9. W środę 13.10.2021 r. zbiórka płodów rolnych od godz. 9.00 na rzecz Rzeszowskiego Towarzystwa imienia Brata Alberta i Caritas w Rzeszowie. Płody gromadzimy przy drodze lub z domu przy informacji telefonicznej, kontakt 665019273.
10. Do wieczności z naszej Parafii odeszli: śp. Janina Szczur i śp. Kazimierz Kowal – Dobry Jezu...