XXVI Niedziela Zwykła
26.09.2021 r.

1. Dziś liczenie ludzi w kościele. W dni powszednie i niedzielę o godz. 16.30 Nabożeństwo Różańcowe, później Msza Św. o godz. 17.00. Kancelaria parafialna w dni powszednie 20 minut po wieczornej Mszy Św. od poniedziałku do piątku tj. od godz. 17.40 – 18.00.
2. Wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek WSP. Św. Wincentego A Paulo; we wtorek WSP. Św. Wacława; w środę święto Świętych Michała, Gabriela i Rafała; w czwartek WSP. Św. Hieronima, KD; w piątek Teresy od Dzieciątka Jezus; w sobotę Aniołów Stróżów.
3. Zbiórka Ministrantów, Lektorów, Animatorów i Kandydatów we wtorek po Mszy Św. wieczornej.
4. W środę Adoracja, a podczas Nabożeństwa Różańcowego Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Nowennie spotkanie z Caritas na Plebani. Nie ma spotkania Oazy.
5. W tym tygodniu obchodzimy, Pierwszy Piątek i Pierwszą Sobotę miesiąca. Do chorych pojedziemy w piątek od godz. 8.15.
6. Od piątku serdecznie zapraszamy do naszego kościoła na Różaniec o godz. 16.30 i Mszę Św. o godz. 17.00 wszystkie dzieci, a obowiązkowo kandydatów do Bierzmowania i Pierwszej Komunii Św. oraz czcicieli Maryi. W sobotę o godz. 16.15 Nabożeństwo Pierwszo sobotnie oraz fatimskie i Msza Św.
7. Najbliższa niedziela to pierwsza miesiąca. Taca ze Mszy Świętych przeznaczona jest na cele diecezjalne. Bóg zapłać za składane ofiary w kopertach i na konto bankowe. Na sumę o godz. 11.00 zapraszamy rodziców i dzieci komunijne na uroczyste wręczenie Różańca Św. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych i krótkie spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych.
8. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania 4.10.2021 ( poniedziałek) o godz. 16.30 w kościele.
9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 236 do nr 241 K.
10. Prosimy o posprzątanie grobów z szkieł i wiązanek starych. Wypominki Roczne przyjmowane są już w Zakrystii. Kartki na wypominki w listopadzie są przy gazetach i na ołtarzach bocznych. Kominiarze będą jeszcze w poniedziałek, wtorek i środę czyścić kominy na terenie wioski.