XXV Niedziela Zwykła
19.09.2021 r.

1. Dzisiejsza składka na Radio VIA – Bóg zapłać...
2. Od przyszłej niedzieli tak w dni powszednie jak i w niedziele Msze Święte wieczorem będą odprawiane o godz. 17.00 (czas zimowy). Rano zostaje po staremu– o godz. 7.00. Nabożeństwo różańcowe będą o godz.16.30. Ulega także zmianie czas dyżuru w kancelarii parafialnej, a mianowicie od godz. 17.40 do godz. 18.00 - od poniedziałku do piątku.
3. Wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek WSP. Św. Męczenników Andrzeja Kim Taegon i Towarzyszy; we wtorek święto Św. Mateusza AP. i E- patrona Ks. Mateusza, polecajmy Go w modlitwie, a dziś na sumie , będziemy modlić się w Jego intencji; czwartek WSP. Św. Pio.
4. W środę Adoracja, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego. Spotkanie Oazy będzie w każdą środę. Oaza rozpoczyna się Mszą Św. wieczorną i później godzinne spotkanie na Plebani. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 227 do nr 235 D. Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie cmentarza (208 kopert).
6. Zapraszamy młodzież od kl. VI SP, LO czy Technikum oraz starszą studiującą i pracującą do wstąpienia do KSM-u. Spotkania są co piątek wieczorem po Mszy Św. Na spotkaniach jest modlitwa, zabawa, spotkanie ze Słowem Bożym, różne akcje charytatywne oraz poczucie wspólnoty parafialnej. Serdecznie zapraszamy.
7. Sołtys zwołuje Zebranie Wiejskie w dn. 26.09.2020 w GCK w Trzcianie o godz. 12.15. Plakat w gablocie.
8. Szczepienie psów i kotów zgodnie z plakatem w przyszłą sobotę.
9. W dniach od 23 do 27 września 2021 będą czyszczone i sprawdzane przewody kominowe.