XXIII Niedziela Zwykła
05.09.2021 r.

1. Dzisiaj Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie i jako jesienna pomoc materialna - Bóg zapłać za ofiarność Waszą. Po sumie zmiana tajemnic Różańca Św. Poświęcamy dziś ziarno na zasiew. Puszka na Afgańczyków, którzy uciekają przed talibami.
2. W poniedziałek 6 września 2021 roku nabór do Zespołu Pieśni i Tańca Pułanie i kapeli ludowej w GCKSiR o godz. 18.00. Zapraszamy LSO na zbiórkę i chętnych kandydatów na Ministrantów o godz. 18.00.
3. W środę święto Narodzenia NMP. Będzie również poświęcenie ziarna na zasiew. Zapraszamy rodziców i dzieci z klasy III SP na spotkanie przed komunijne po Mszy Św. w kościele. Adoracja o godz. 17.00, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Oaza będzie po Mszy Św. wieczornej na plebanii.
4. W piątek przed ranną i wieczorną Mszą Św. Koronka do Miłosierdzia Bożego. Spotkanie formacyjne KSM i zapraszamy chętnych o wstąpienie do KSM'u.
5. W poniedziałek 13 września 2021 roku spotkanie z kandydatami do Bierzmowania o godz. 18.00.
6. W następną niedzielę będą zbierane ofiary w kopertach po 50 zł z podpisem od rodziny i numerem domu w przedsionku kościoła przez Radnych parafialnych na utrzymanie cmentarza na najbliższy rok. Bardzo zdrożały opłaty za wywóz śmieci (np. 1 kontener – 240 zł). Ofiarodawcy będą zapisani w księdze darczyńców cmentarza. Bóg zapłać za składne ofiary i dbanie o czystość, porządek na cmentarzu. To piękne świadectwo naszej wiary w życie wieczne i szacunek względem tych co już odeszli od nas. Możemy się szczycić tym co widzimy i tym co robimy dla naszych zmarłych. O godz.16.30 na Plebani będzie spotkanie Rady Parafialnej.
7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 215 C do nr 220.