XX Niedziela Zwykła
15.08.2021 r.

1. Dziś poświęcenie ziół, kwiatów i owoców na każdej Mszy Św., a na sumie wieńców dożynkowych. Bóg zapłać Kołu Gospodyń Wiejskich i Grupie Obrzędowej im. Mari i Józefa Dziedzic za przygotowane wieńce. Bóg zapłać za piękny wystrój kościoła. W tym roku Ks. Biskup Rzeszowski dokonał zmian duszpasterskich w Diecezji. Z naszej Parafii odchodzi Ks. mgr. Stanisław Zagórski do Parafii Straszydle - dziękujemy za trzy letnią pracę duszpasterską i życzymy Bożego błogosławieństwa na nowej placówce -Szczęść Boże. Do naszej Parafii przychodzi Ks. Mgr Marcin Pater z Parafii Katedra w Rzeszowie. Dziś odpust w Świlczy.
2. Wspomnienia liturgiczne: we wtorek WSP. Św. Jacka, K; w piątek WSP. Św. Bernarda; w sobote WSP. Św. Piusa X.
3. W środę Adoracja, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Mszami Św.
4. 29 sierpnia 2021 r. w niedzielę Dożynki Diecezjalne o godz. 12.00 w Katedrze Rzeszowskiej. Gminne dożynki 22.08.2021 w Rudnej Wielkiej – tablica ogłoszeń.
5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 181 do nr 197.
6. Do wieczności z Parafii Błędowa Zgł. odeszła śp. Zofia Fugas (pogrzeb 16 sierpnia 2021 r. godz. 15.00) – Dobry Jezu ...