XIX Niedziela Zwykła
08.08.2021 r.

1. Dziś odpust w Rzeszowie – Osiedle Bzianka. Składka rodzinna na potrzeby naszej Parafii.
2. Wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein) Dz. M. Patronki Europy; we wtorek święto Św. Wawrzyńca, Diakona i Męczennika- Patrona Parafii; w środę WSP. Św. Klary; w sobotę WSP. Św. Maksymiliana Marii Kolbego, KM.; w niedzielę Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – porządek niedzielny Mszy Św. Na sumie poświęcenie więncy dożynkowych, a na każdej Mszy Św. owoców, ziół i kwiatów. W środę Adoracja, Nowenna, a w piątek przed Mszą Św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
3. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy tydzień prosimy Parafian od nr 161 do nr 180.
4. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim Parafianom i Gościom za udział w Odpuście Parafialnym. Szczególnym podziękowaniem ogarniamy sponsorów i wszystkich zaangażowanych w prace czy to w kościele i przy kościele, czy na cmentarzu, czy przy Plebani, Paniom z Rady Liturgicznej za dekorację, Strażakom z OSP Trzciana, LSO – Serdeczne Bóg Zapłać. Niech Bóg błogosławi, a nasz Patron Św. Wawrzyniec wyprasza potrzebne łaskami.