XVIII niedziela zwykła
01.08.2021 r.

1. Dziś nasz odpust parafialny ku czci Św. Wawrzyńca, Diakona i Męczennika. Uroczysta Msza Święta z procesją będzie o godz. 11.00. Zapraszamy naszych dzielnych Strażaków z sztandarem, z OSP w Trzcianie. Dziękuje wszystkim za przybycie i wspólną modlitwę. Mamy możliwość zyskania odpustu zupełnego z racji naszego Patrona i „Porcjunkuli”. Zmiana tajemnic po sumie. Taca ze Mszy Świętych przeznaczona jest na cele inwestycyjne. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę, jak i na bankowe konto parafialne na wszystkie inwestycję robione w Parafii. Przy odpuście będzie można nabyć książkę o Św. Wawrzyńcu w cenie 10 zł. Nie ma spotkania Rodzin.
2. W środę wyrusza 44 Piesza Pielgrzymka Rzeszowska do Częstochowy.
3. Wspomnienia Liturgiczne: w środę WSP. Św. Jana Marii Vianneya; w piątek Święto Przemienienia Pańskiego.
4. W środę Adoracja, Nowenna, Msza Św. W piątek przed Mszą Świętą poranną i wieczorową Koronka do Miłosierdzia Bożego.
5. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Pierwszy Piątek, Pierwsza Sobota – spowiedź pół godziny przez cały tydzień.
6. Do chorych pojedziemy w Pierwszy Piątek od godz. 8.15. Nabożeństwo Fatimskie w sobotę o godz. 18.00.
7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian 151 do nr 160.
8. Składamy podziękowanie: Ks. Michałowi Kollek – Kapelanowi Wojska Polskiego, Kapłanom, Panom z Rady Parafialnej za dekoracje kościoła, Służbie Liturgicznej za asystę, Strażakom za niezawodną obecność, Gościom i Wam Drodzy Parafianie – Bóg zapłać. Niech Św. Wawrzyniec nasz Patron ma Was w opiece i wysłuchuje modlitw.