XVII niedziela zwykła
25.07.2021 r.

1. Dziś poświęcanie pojazdów po każdej Mszy Św. z racji Św. Krzysztofa. Wspieramy Misjonarzy w akcji „ jeden grosz za kilometr” . Dziś jest też puszka na powodzian – dziękujemy Wam za ofiary i Panią z Caritasu za posługę. Bóg zapłać. Dziś modlimy się za osoby starsze w Pierwszy Dzień Seniorów i Osób Starszych. Wyrusza Piesza Pielgrzymka śladami Św. Jakuba z Trzciany o godz. 7.45 do Góry Ropczyckiej.
2. Wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek WSP Św. Joachima i Anny, Rodziców Najśw. Maryi Panny. Modlimy się za swoich rodziców. w czwartek WSP. Św. Marty; w sobotę WSP. Św. Ignacego z Loyoli.
3. W środę Adoracja, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Msza Św. W piątek przed Mszą Świętą poranną i wieczorową Koronka do Miłosierdzia Bożego.
4. W przyszłą niedzielę ODPUST PARAFIALNY Ku czci Św. Wawrzyńca naszego Patrona. Będziemy dziękować za opiekę i polecać nasze intencję. Zapraszamy jak najliczniej do udziału Was wszystkich i czekamy na Miłych Gości. Zmiana tajemnic po sumie. Taca ze Mszy Świętych przeznaczona jest na cele parafialne. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę, jak i na bankowe konto parafialne na wszystkie inwestycję robione w Parafii. Przy odpuście będzie można nabyć książkę o Św. Wawrzyńcu w cenie 10 zł.
5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 133 do nr 137 A i od 137 B do nr 150 – trzeba będzie posprzątać wokół kościoła i przy parkingu.
6. W tym tygodniu będzie trzeba uporządkować cmentarz.
7. Spotkania Rodzin nie ma tego roku ze względu na pandemie.