XIII niedziela zwykła
27.06.2021 r.

1. Dziś wspomnienie liturgiczne MB Nieustającej Pomocy.
2. W poniedziałek druga rocznica śmierci Ks. Józefa Kościelnego- pamiętajmy w modlitwie.
3. Wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek WSP Św. Ireneusza, BM; we wtorek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła – Msze Św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Składka na Świętopietrze – Bóg zapłać; w sobotę Święto Św. Tomasza Apostoła.
4. W środę Adoracja, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a po Msza Święta. W piątek przed Mszami św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
5. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Do chorych pojedziemy w piątek od godz. 8.15. Chętnych zgłaszać w Zakrystii. W sobotę Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18.00.
6. W przyszłą niedzielę przypada Pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic Różańca Św. Taca na Seminarium Duchowne. Bóg zapłać za ofiary. Jest Pielgrzymka Piesza do Niechobrza. Wyjście o godz. 7.15 z pod kościoła.
7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 87 do nr 100.
8. W tym tygodniu Ks. Biskup dokonał zmian w diecezji. Odchodzi z naszej Parafii Ks. Stanisław Zagórski do Parafii Straszydle, a do nas przychodzi z Katedry Ks. Marcin Pater. Dziękujemy Ks. Stanisławowi za posługę w naszej Parafii i życzymy Szczęść Boże na nowej placówce. Zmiany dokonają się 22.08.2021.
9. Wczoraj większa część parkingu została wykonana i może już służyć nam. Bóg zapłać Panu Kazimierzowi Lipowi i wszystkim, którzy pomagali przy pracach i składali czy składają nadal ofiary na ten cel. Koszt całkowity do tej pory to 48 tys. zł, a całkowity to ok. 60 tys. zł.
10. Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy – plakat w gablocie.
11. Odpust w naszej Parafii 1 sierpnia.
12. W związku z pożarem, który w minioną sobotę wyrządził ogromne zniszczenia w Nowej Białej k. Nowego Targu (spłonęło ponad 40 budynków) - w niedzielę (27 czerwca) po każdej Mszy św. będzie przeprowadzona zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym- Bóg zapłać.