XII niedziela zwykła
20.06.2021 r.

1. Dziś składka na biedne kościoły diecezji – Bóg zapłać. Odpust w Bratkowicach.
2. Spotkania Formacyjne: w środę spotkanie dla Oazy po Mszy Św. wieczornej. W piątek KSM.
3. Wspomnienia Liturgiczne: w poniedziałek WSP. Św. Alojzego Gonzagi, Z.; w czwartek Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.; w niedzielę WSP. NMP Nieustającej Pomocy.
4. Kończymy Rok Szkolny i katechetyczny: Msza Św. dla Ósmoklasistów we czwartek o godz. 13.00; dla Szkoły Podstawowe i Muzycznej w piątek o godz. 8.00, a o godz. 9.00 dla ZSTW w Trzcianie.
5. W środę Adoracja, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy., a po Msza Święta.
6. Kancelaria parafialna będzie czynna normalnie przez wakacje od poniedziałku do piątku bezpośrednio po Mszy Św. wieczornej.
7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na następny tydzień zapraszamy Parafian od nr 73 do nr 86.
8. Bardzo prosimy nie wyrzucać śmieci własnych i z rozbiórki samochodów na śmietnik przy cmentarzu.
9. W dniu 17.07.2021 r. (sobota) organizowany jest wyjazd do Czermnej dla Rodziny Szkaplerznej. Cena 75 zł. Zapisy w Zakrystii do końca czerwca.