X niedziela zwykła
06.06.2021 r.

1. Dziś na sumie święcenie kandydatów na Ministrantów. Młodzież z KSM zaprasza na Wieczór Uwielbienia z adoracją Najświętszego Sakramentu. Rozpocznie się Mszą Św. o godz. 18.00 a po niej uwielbienie. Zapraszamy jak najliczniej do wspólnego uwielbienia Pana Jezusa. Rodzinę Szkaplerzną w ramach swojego spotkania formacyjnego zapraszamy. Dziś procesja w Oktawie przed sumą.
2. Wspomnienia liturgiczne: we wtorek WSP. Św. Jadwigi Królowej; w czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Poświęcenie wianków i ziół oraz błogosławieństwo dzieci; w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – nie ma postu; w sobotę WSP. Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny.
3. W poniedziałek Bierzmowanie o godz. 16.30 i 18.00.
4. W środę Adoracja, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, procesja i Msza Święta. We czwartek spotkanie z Caritas na Plebani po wieczornym błogosławieństwie dzieci.
5. W sobotę 19.06.2021 walne zebranie strażackie o godz. 17.00. W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy Św. spotkanie z Radą Parafialną.
6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu rodzicom i kandydatom do Bierzmowania, a na najbliższy prosimy Parafian od nr. 57B do nr 69.