Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
23.05.2021 r.

1. W dzisiejszą Uroczystość prosimy Ducha Świętego o potrzebne dary i owoce do dobrego, chrześcijańskiego życia dla nas i naszych braci i sióstr. Kończy ta uroczystość OKRES WIELKANOCNY. U nas przeżywamy Rocznice Komunii Św. Polecajmy w modlitwie Ks. Neoprezbiterów, którzy dziś przeżywają swoje Prymicje. W Liturgii rozpoczynamy Okres Zwykły.
2. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt, obchodzony jak Święto NMP, Matki Kościoła. Będą Msze Święte: rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 18.00.
3. W środę WSP. Św. Filipa Nereusza, K. Adoracja, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
4. W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Po wieczornej Mszy Św. zbiórka kandydatów na ministrantów w kościele.
5. W piątek po Mszy Św. o godz. 18.30 próba przed Bierzmowaniem.
6. W sobotę WSP. Św. Urszuli Leduchowskiej, Dz.
7. Najbliższa niedziela to Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła rodzicom dzieci rocznicowych, a na najbliższy tydzień prosimy Parafian od nr 47A do nr 57 A. Prosimy nie kupować kwiatów.
9. Procesja na Boże Ciało tym razem ruszy tzw. Nową Drogą. Zapraszamy Druhów Strażaków z OSP Trzciana do zabezpieczenia i udziału.
10. Do wieczności z naszej Parafii odeszła śp. Zofia Draus – Dobry Jezu...