VI Niedziela Wielkanocna
09.05.2021 r.

1. Dziś składka na inwestycje w naszym kościele – Bóg zapłać za ofiary. Zapraszamy dzieci i młodzież oraz wszystkich Parafian na Nabożeństwo Majowe.
2. W poniedziałek, wtorek, środę przypadają tzw. Dni Krzyżowe - modlimy się o urodzaje i pogodę dla rolników.
3. We wtorek spotkanie z dziećmi komunijnymi o godz. 16.30, a z dziećmi rocznicowymi o godz. 18.30 w kościele.
4. W środę Adoracja, Majówka, Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, Msza Św. i spotkanie z rodzicami i kandydatami do Bierzmowania.
5. W piątek święto Św. Macieja Apostoła i rozpoczęcie Nowenny przed Zesłaniem Ducha Św.
6. W sobotę Spowiedź dla dzieci komunijnych i ich rodzin od godz. 9.00 – 10.00.
7. Najbliższa niedziela to Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego i Pierwsza Komunia Św. Składka na Radio VIA.
8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na ten tydzień zapraszamy rodziców dzieci komunijnych.
9. Ks. Paweł z parafii św. Barbary w Ropczycach serdecznie zaprasza na pielgrzymko-wycieczkę do Włoch w dniach 3-10 lipca. Szczegóły na plakacie w gablocie. Termin zapisów do 19 maja. Jest jeszcze kilka ofert np. Pielgrzymka do Medjugorie, Częstochowy i Lichenia czy też do Zakopanego – szczegóły na plakatach w gablocie.
10. Prosimy o posprzątanie cmentarza po ostatnich wiatrach, a szczególnie ze szkieł rozbitych i rozrzuconych kwiatów.
11. Do wieczności z naszej Parafii odeszła: śp. Alina Ignas – Dobry Jezu...