04.04.2021 r.

1. Chrystus Zmartwychwstał Alleluja – Zmartwychwstał prawdziwie Alleluja. Niech to największe ze świąt chrześcijańskich wlewa w nasze serca paschalną radość, nadzieję
i miłość Miłosierną oraz dodaje mocy i zdrowia do życia prawdziwie chrześcijańskiego w wierze. Wszystkim naszym Parafianom i Rodakom, gościom, na całym świecie składamy te świąteczne życzenia i łączymy się we wspólnej modlitwie przy Zmartwychwstałym Chrystusie- Panu życia i śmierci.
Świąteczne życzenia przesyła dla wszystkich parafian przez nasze ręce Ks. Biskup Rzeszowski Jan Wątroba oraz Senior Ks. Bp Kazimierz Górny i Ks. Biskup Pomocniczy Edward Białogłowski, Rektor Seminarium Duchownego, Dyrektor Diecezjalnego Caritas, Prezes Akcji Katolickiej i Prezes Zarządu Brata Alberta.
Msze Święte będą o godz. 6.00, 9.00, 10.00 11.00, 18.00. Nowenna do Miłosierdzia o godz. 10.45. Składka na ambonę odnawianą. Bóg zapłać za ofiary i wszelkie zaangażowanie wszystkim Parafianom i miłym Gościom.
2. Jutro (poniedziałek) drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze Święte będą tylko do południa o godz. 7.00, 9.00, 10,00 i 11.00. Nowenna do Miłosierdzia o godz. 10.45. Wieczorem nie będzie. Taca tradycyjnie przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Uniwersytet w Krakowie. Bóg zapłać za ofiary.
3. Przez cały tydzień trwa Oktawa Wielkanocna. Zapraszamy codziennie na godz. 17.45 na Nowennę przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego i Mszę Świętą o godz. 18.00.
4. W środę po Adoracji Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Msza Św.
5. Najbliższa niedziela Miłosierdzia Bożego kończy Oktawę Wielkanocną. Jest to patronalne święto Caritasu. Związku z tym ulega zmianie porządek Mszy Św. i będą o godz. 7.00, 9.00, 11.00, 18.00 oraz 15.00 – w int. Caritasu, będzie Msza Święta, kiedy podczas ofiarowania Panie z Parafialnego Koła Caritas złożą jako dar ołtarza rodzinne wielkopostne skarbonki. Bardzo prosimy, aby przynieść skarbonki do kościoła i złożyć w koszu przy obrazie Miłosierdzia Bożego do przyszłej niedzieli. Składka na Caritas.
6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 456 do końca nr.
7. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do upiększenia naszej świątyni i pełniejszego przeżywania liturgii Wielkiego Tygodnia. A więc: Księżom pracującym w Parafii, Panią z Rady Liturgicznej, młodzieży z KSM, Służbie Liturgicznej Ołtarza, chórowi „Cantus” z dyrygentem i organistą panem Łukaszem Adamusem i naszym niezawodnym strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzcianie, panu kościelnemu Grzegorzowi Zającowi. Wszystkim adorującym. Każdy dobry czyn wykonany na chwałę Bożą nie pozostanie bez nagrody. Bóg zapłać i radosnych Świąt przeżytych w zdrowiu wszystkim Wam życzymy. Wesołego Alleluja.