II Niedziela Wielkiego Postu
28.02.2021 r.

1. Dziś o godz. 15.00 Gorzkie Żale, a po nich stanowa adoracja Krzyża dla mężczyzn. Następnie Msza Św. Bardzo serdecznie zapraszamy do licznego udziału. Zbieramy też ofiary do puszek dla papieskiego Dzieła Misyjnego „ Ad Gentes” jako pomoc misyjną, a na Gorzkich Żalach na kwiaty do Bożego Grobu. Bóg zapłać za ofiary. Dziś oraz w przyszłą środę i piątek Caritas Parafialna rozprowadzać będzie jeszcze baranki wielkanocne w cenie 5 zł i Paschałki po 10 zł.
2. W środę Adoracja, Nowenna, a po Msza Św.
3. Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. W piątek pojedziemy do chorych od godz. 8.15 – chętnych prosimy zgłaszać w Zakrystii. W Pierwszą Sobotę nabożeństwo o godz. 16.15.
4. W czwartek zbiórka Ministrantów, Lektorów, Animatorów i Kandydatów o godz. 17.00.
5. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 16.30 i Msza Św. Koronka do Bożego Miłosierdzia.
6. W najbliższą niedziele stanowa adoracja Krzyża dla młodzieży.
7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 386 do nr 399.
8. Prosimy o posprzątanie cmentarza z rozbitych szkieł i wyblakłych kwiatów.
9. Do wieczności w ostatnim czasie odeszli z naszej Parafii do wieczności: śp. Zofia Dusza i śp. Marcin Pokrywka.