IV Niedziela Zwykła
31.01.2021 r.

1. We wtorek święto Ofiarowania Pańskiego – Msze Św. o godz. 7.00, 9.00, 17.00 z poświęceniem gromnic. Po Mszy wieczornej pierwsza przymiarka alb dzieci komunijnych na Plebani.
2. Wspomnienia liturgiczne:
  • w piątek WSP. Św. Agaty - poświęcenie chleba i soli;
  • w sobotę WSP. Św. Pawła Miki i Towarzyszy;
Pierwszy Czwartek, Piątek, Sobota miesiąca. Spowiedź Św. przez cały tydzień pół godziny przed Mszą Św. W piątek pojedziemy do chorych – od 8.15.
3. W środę Adoracja i Nowenna, a po Mszy Św. spotkanie z Caritas na Plebani. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Mszami Św.
4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 341 do nr 346 a i Rodziny z Dąbrowy.
5. Na stronie parafialnej w zakładce „sprawy parafialne” zostały zamieszczone informacje na temat grupy Intronizacji Najświętszego Serca Jezusa. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.
6. Na Jasnej Górze z 1 na 2go lutego organizowane jest nocne czuwanie modlitewne a 19 Lutego w Krakowie w Bazylice NSPJ odbędą się główne uroczystości modlitewne o intronizacje.