Niedziela po Narodzeniu Pańskim
03.01.2021 r.

1. Dziś zmiana tajemnic Różańca Św.
2. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego. Porządek Mszy Św. jak w niedziele z poświęceniem kredy, mirry i kadzidła. Można zakupić przy gazetach kredę i kadzidło – ofiara na misje.
3. Z racji panującej pandemii nie było tradycyjnej formy kolędy, dlatego w Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) przy wyjściu z kościoła ministranci będą kwestować. Kto zechce, będzie miał okazje złożyć dla nich ofiarę za całoroczną posługę przy Ołtarzu – za którą składamy Bóg zapłać.
4. W czwartek – Pierwszy czwartek miesiąca i modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W piątek przed Mszą Świętą poranną i wieczorową Koronka do Miłosierdzia Bożego.
5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary złożone w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 282 do nr 289.
6. W przyszłą niedzielę kończy się liturgiczny Okres Bożego Narodzenia świętem Chrztu Pańskiego, a rozpoczyna Okres Zwykły. Jednak w tradycji polskiej śpiewanie kolęd i świąteczny wystrój kościoła może pozostać do Święta Matki Bożej Gromnicznej (2 luty). Taca rodzinna ze Mszy Świętych przeznaczona jest na inwestycje przy naszym kościele. Bóg zapłać za ofiary, które składacie na tacę, jak również na konto bankowe naszej Parafii. Spotkanie Rady Parafialnej na Plebani po Mszy Św. o godz. 18.00.
7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary złożone w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 290 do nr 300.