XXXII Niedziela Zwykła
08.11.2020 r.

1. Dzisiaj Składka Rodzinna. Obecnie jest odnawiane Tabernakulum i pozłacane. Koszt ponad 6 tys. zł. Będzie na przyszłą niedziele zrobione. Bóg zapłać za ofiary na tace i konto Bankowe. Puszka na Pomoc Kościołowi w Potrzebie – XII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
2. Spotkanie Rady Parafialnej po wieczornej Mszy Św. dziś odwołane.
3. Wspomnienia liturgiczne:
jutro święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; we wtorek WSP. Św. Leona Wielkiego PD; w środę WSP. Św. Marcina z Tours i Rocznica Odzyskania Niepodległości i porządek Mszy Św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00. ; w czwartek WSP. Św. Jozafata Kuncewicza, BM; w piątek WSP. Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna. W środę Nowenna po Mszy Św., a w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.
4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 227 do nr 235 D. Prosimy o posprzątanie grobów na cmentarzu bo będziemy chcieli wywieść śmieci w czwartek.
5. W przyszłą niedziele IV Światowy Dzień Ubogich.
6. Do wieczności odszedł Ks. Prałat, a długoletni Dziekan naszego Dekanatu Ks. Stanisław Sznajder. Eksporta we wtorek o godz. 14.00 a pogrzeb w środę o godz. 12.00 w Rzeszów Św. Mikołaja (Przybyszówka). Z naszej społeczności Parafialnej odeszli: śp. Emil Ciskał i śp. Helena Wilk – Dobry Jezu...