XXIX Niedziela Zwykła
20.10.2020 r.

1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Misyjny – składka na misję. Bóg zapłać za ofiary. Przez cały tydzień modlimy się za naszych Polskich Misjonarzy. Zapraszamy serdecznie na modlitwę różańcową.
2. Wspomnienia liturgiczne: we wtorek WSP. Św. Jana Kantego, K; w czwartek WSP. Św. Jana Pawła II. W środę Adoracja, Różaniec, Msza Św. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego. W niedzielę wypada trzecia rocznica sprowadzenia Relikfii Św. Jana Pawła II do naszej Parafii.
3. W piątek zapraszamy na Różaniec Misyjny, odmawiany w różnych językach.
4. W przyszłą niedzielę umowna Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Własnego Kościoła – modlimy się za budowniczych, fundatorów i dobroczyńców tej naszej trzciańskiej świątyni. Będzie dodatkowa Msza Św. O godz. 10.00. Pozostałe Msze Św. Normalnie.
5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy tydzień prosimy Parafian od nr 206 A do nr 215 B.
6. Prosimy o stosowanie norm epidemiologicznych i dbanie o zdrowie własne oraz bliźnich. W naszym kościele może uczestniczyć ok. 50 osób w nabożeństwach liturgicznych. Nie licząc posługujących.