XXVIII Niedziela Zwykła
11.10.2020 r.

1. Dziś w Polsce obchodzimy XX Dzień Papieski, dziękując Panu Bogu za Pontyfikat i osobę Świętego Jana Pawła II. Młodzież z parafialnego Koła KSM kwestuje datki na stypendia dla młodzieży - jest to Żywy Pomnik Jana Pawła II. Bóg zapłać za ofiary na ten cel. W modlitwie pamiętamy o Solenizancie ks. Biskupie Edwardzie Białogłowskim.
2. To także druga niedziela miesiąca. Taca rodzinna przeznaczona jest na wypłacenie prac na cmentarza. Bóg zapłać za ofiary.
3. Prosimy o zadbanie w tym tygodniu o groby i uporządkowanie cmentarza. Nabożeństwo Różańcowe dziś o godz. 16.30. Następnie Msza Św. Dziś odpust w Klęczanach.
4. Wspomnienia liturgiczne: we wtorek WSP. Honorata Koźmińskiego; w czwartek WSP. Św. Teresy od Jezusa; w piątek WSP. Św. Jadwigi Śląskiej; w sobotę WSP. Św. Ignacego Antiocheńskiego; w niedzielę święto Św. Łukasza Ewangelisty – polecamy w modlitwie służbę zdrowia i naszego Pana Organistę Łukasza; W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem różańcowym. Msza Św. a Adoracja od 15.30. W piątek przed Mszą Świętą poranną i wieczorem przed nabożeństwem różańcowym Koronka do Miłosierdzia Bożego.
5. W przyszłą niedzielę liczenie ludzi w kościele. Młodzież KSM zaprasza w przyszłą niedzielę na wieczornicę Papieską z okazji kolejnej rocznicy wyboru Jana Pawła II na Stolicę Piotrową. Odbędzie się bezpośrednio po Mszy św. Wieczornej. Wspieramy ofiara na tace Misję i Polskich misjonarzy. Rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Bóg zapłać za ofiary.
6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 198 do nr 206.
7. Kartki na wypominki składamy do skrzynki przy bocznym ołtarzem Obrazu Miłosierdzia Bożego. Bóg zapłać za ofiary i Waszą życzliwość dla nas kapłanów, a także kochanych zmarłych. Wypominki roczne zapisujemy w Zakrystii.