XXVII Niedziela Zwykła
4.10.2020 r.

1. Dziś o godz. 11.00 poświęcenie Różańca dla dzieci komunijnych, a po sumie zmiana tajemnic Różańca Św. Nabożeństwo Różańcowe przez październik o godz. 16.30 i Msza Św. wieczorna.
2. Wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek WSP. Św. Faustyny Kowalskiej; w środę WSP. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
3. We wtorek po Mszy Św. w kościele spotkanie z Kandydatami do Bierzmowania.
4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem różańcowym, a przed Różańcem Adoracja.
5. W piątek przed Mszą świętą poranną i wieczorową Koronka do Miłosierdzia Bożego.
6. W przyszłą niedzielę liczenie wiernych. W Polsce obchodzimy XX Dzień Papieski, dziękując Panu Bogu za Pontyfikat i osobę Świętego Jana Pawła II. Młodzież z parafialnego Koła KSM kwestuje datki na stypendia dla młodzieży - jest to Żywy Pomnik Jana Pawła II. Bóg zapłać za ofiary na ten cel. To także druga niedziela miesiąca. Taca rodzinna przeznaczona jest na dokończenie prac na cmentarz i budowy łazienki w kościele. Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie cmentarza, tym wszystkim na których można liczyć zawsze. Prosimy o zadbanie w tym tygodniu o groby i uporządkowanie cmentarza, bo będzie cmentarz koszony przed Wszystkimi Świętymi. Nabożeństwo Różańcowe dziś o godz. 16.30. Następnie Msza Św. Odpust w Klęczanach.
7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 181 do nr 197.
8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Kartki na wypominki są na ołtarzach bocznych i przy gazetach.
9. Schola Laudato Si serdecznie zaprasza na pierwszą próbę i chętnych na przesłuchanie w najbliższą sobotę, o godzinie 14.00, na Plebanię.
10. W środę 14.10.2020 r. zbiórka płodów rolnych od godz. 9.00 na rzecz Rzeszowskiego Towarzystwa imienia Brata Alberta i Caritas w Rzeszowie. Płody gromadzimy przy drodze lub z domu przy informacji telefonicznej, kontakt 665019273.
11. Rzeszowska Policja zwraca się z apelem i prosi o przypomnienie wiernym, aby przestrzegali obostrzeń sanitarnych wynikających z faktu, że miasto Rzeszów znalazło się w tzw. strefie żółtej. Chodzi przede wszystkim o zakrywanie ust i nosa wewnątrz budynków oraz zachowywanie dystansu społecznego i przestrzeganie liczby uczestników podczas imprez rodzinnych.
12. Do wieczności z naszej Parafii odeszli: śp. Stefania Przywara, śp. Stanisław Dusza, śp. Alicja Krok, śp. Kazimiera Rak (pogrzeb w poniedziałek o godz. 14.00) – Dobry Jezu...