XXIV Niedziela Zwykła
13.09.2020 r.

1. Dziś zbierane są ofiary w kopertach na utrzymanie cmentarza. Bóg zapłać za składane ofiary i posługę Radnych Parafialnych. O godz. 17.00 spotkanie Rady Parafialnej. Rozpoczynamy Tydzień Wychowania – zapraszamy do gorliwej modlitwy za wychowawców i dzieci i młodzież.
2. Wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek święto Podwyższenia Krzyża i składka na Ziemię Św. - Bóg zapłać; we wtorek WSP. NMP Bolesnej; w środę WSP. Św. Męczenników Korneliusza i Cypriana; w piątek Święto Św. Stanisława Kostki patrona Polski i młodzieży – zapraszamy młodzież, dzieci i nauczycieli na uroczystą Mszę Św. wieczorem.
3. W środę Adoracja i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy . W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Mszami Św.
4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 137 b do nr 150.
5. Rzeszowskie Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta oraz Caritas Diecezji Rzeszowskiej serdecznie dziękują za wieloletnią pomoc w organizacji płodów rolnych i prosi o dary płodów rolnych dnia 14.10.2020 (środa) od godz. 9.00. Jak zwykle gromadzimy płody przy drodze lub od domu przy umówieniu się telefonicznym 665019273.
6. Do wieczności odszedł: Śp. Kazimierz Pasternak – Dobry Jezu...