XXIII Niedziela Zwykła
06.09.2020 r.

1. Dzisiaj Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie i jako jesienna pomoc materialna - Bóg zapłać za ofiarność Waszą. Po sumie zmiana tajemnic Różańca Św. Poświęcamy dziś ziarno na zasiew.
2. We wtorek święto Narodzenia NMP. Zapraszamy rodziców i dzieci z klasy III SP na spotkanie przed komunijne po Mszy Św. w kościele.
3. W środę Adoracja o godz. 17.00, a po Mszy Świętej wieczorowej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Oaza będzie po Nowennie na Plebani. W piątek przed ranną i wieczorną Mszą Św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
4. W sobotę WSP. NMP Rzeszowskiej.
5. W następną niedzielę będą zbierane ofiary w kopertach po 40 zł z podpisem od rodziny i numerem domu w przedsionku kościoła przez Radnych parafialnych na utrzymanie cmentarza na najbliższy rok. Ofiarodawcy będą zapisani w księdze darczyńców cmentarza. Bóg zapłać za składne ofiary i dbanie o czystość, porządek na cmentarzu. To piękne świadectwo naszej wiary w życie wieczne i szacunek względem tych co już odeszli od nas. Możemy się szczycić tym co widzimy i tym co robimy dla naszych zmarłych. O godz.17.00 na Plebani będzie spotkanie Rady Parafialnej.
6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 133 do nr 137A.
7. Do wieczności z naszej Parafii odeszła: śp. Zofia Piątek – Dobry Jezu...