XXII Niedziela Zwykła
30.08.2020 r.

1. Dzisiaj Dożynki Diecezjalne w Katedrze Rzeszowskiej, a w Błędowej Zgł. o godz. 15.00.
25-lecie Parafii, która została wydzielona z naszej Parafii.
2. Dzieci i młodzież rozpoczyna Nowy Rok szkolny we wtorek – 01.09.2020 r. Na jego rozpoczęcie na godz. 8.00 rano zapraszamy na Mszę Świętą dzieci i młodzież Szkoły Podstawowej, Przedszkolaków i Szkołę Muzyczną w Trzcianie wraz z Rodzicami, Nauczycielami i Wychowawcami, Pracownikami.
O godz. 9.00 będzie Msza Święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego dla młodzieży, Rodziców i Nauczycieli Zespołu Szkół Techniczno-Weterynaryjnych w Trzcianie
.

3. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 112 do nr 120.
4. W środę Adoracja, a po Mszy św. Nowennie. Po Nowennie spotkanie Caritasu i Oazy na Plebani. W czwartek spotkanie po Mszy Św. z Kandytami do Bierzmowania.
5. Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Do chorych pojedziemy o godz. 8.15 – chętnych prosimy zgłaszać w Zakrystii. W piątek po Mszy Św. wieczornej spotkanie KSM-u.
6. W niedziele na każdej Mszy Św. poświęcenie ziarna na zasiew. Taca ze Mszy Świętych przeznaczona jest na Seminarium Duchowne i jako nasza pomoc jesienna zamiast ziemiopłodów. Bóg zapłać za składane ofiary na tacę, jak i na konto bankowe Parafii.
7. W sobotę o godz. 18.00 Msza Św. i Nabożeństwo Fatimskie.
8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 121 do nr 132.
9. Do wieczności z naszej Wspólnoty Parafialnej odszedł śp. Jan Tylutki (Tato Siostry Zakonnej) – Dobry Jezu...