XX Niedziela Zwykła
16.08.2020 r.

1. W tym roku Ks. Biskup Rzeszowski dokonał zmian duszpasterskich w Diecezji. W naszej Parafii nie ma zmian. Dziś odpust na Osiedlu Rzeszów – Bzianka.
2. Wspomnienia liturgiczne:
   - w poniedziałek WSP. Św. Jacka;
   - w czwartek WSP. Św. Bernarda;
   - w piątek WSP. Św. Piusa X;
   - w sobotę Najśw. Maryi Panny Królowej.

3. W środę Adoracja, po Mszy Świętej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Mszami Św.
4. 30 sierpnia 2020 r. w niedzielę Dożynki Diecezjalne o godz. 12.00 w Katedrze Rzeszowskiej.
5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 101 do nr 111 b.
6. Dziękujemy Panią z Koła Gospodyń wraz ze Strażakami i Grupie Obrzędowej im. Marii i Józefa Dziedzic za piękne wieńce dożynkowe.
7. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszła śp. Anna Kornak – Dobry Jezu...