XVII Niedziela Zwykła
26.07.2020 r.

1. Dziś poświęcanie pojazdów po każdej Mszy Św. Modlimy się za rodziców.
2. Wspomnienia liturgiczne: w środę WSP. Św. Marty; w piątek WSP. Św. Ignacego z Loyoli; w sobotę WSP. Św. Alfonsa Marii Liguoriego.
3. W środę po Mszy Świętej wieczorowej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Adoracja. W piątek przed Mszą Świętą poranną i wieczorową Koronka do Miłosierdzia Bożego.
4. W tym tygodniu Pierwsza Sobota miesiąca – Nabożeństwo Fatimskie po Mszy Św.
5. W przyszłą niedzielę będzie zmiana tajemnic po sumie. Taca ze Mszy Świętych przeznaczona jest na cele diecezjalne. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę, jak i na bankowe konto parafialne na wszystkie inwestycję robione w Parafii. Przy odpuście będzie można nabyć książkę o Św. Wawrzyńcu w cenie 10 zł.
6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 57 b do nr 69.
7. W tym tygodniu będzie trzeba uporządkować cmentarz. Został złapany na gorącym uczynku człowiek, który podrzucał nam śmieci. Dziękuję Parafianowi za obywatelską postawę – Bóg zapłać.
8. Organizowana jest Pielgrzymka do Lichenia – kontakt z Ks. Proboszczem.
9. Do wieczności odeszła z naszej Parafii śp. Maria Lewandowska – Dobry Jezu...
10. Odpust Parafialny 9 sierpnia.