XV Niedziela Zwykła
12.07.2020 r.

1. Dziś druga niedziela miesiąca i składka inwestycyjna. Bóg zapłać za składane ofiary.
2. Wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek WSP. Św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta; w środę WSP. Św. Bonawentury; w czwartek WSP. Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel.
3. W środę Adoracja, a po Mszy Świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek przed Mszami Świętymi Koronka do Miłosierdzia Bożego.
4. W niedzielę 26.07.2020 modlitwy za kierowców, a po Mszach Św. i poświęcenie pojazdów. Zbiórka do puszki jako pomoc misjonarzom – Niva Polska. Bóg zapłać za ofiary.
5. W środę 22 lipca wypada dzień naszej parafialnej adoracji Najświętszego Sakramentu, którą codziennie przeprowadza każda parafia diecezji rzeszowskiej modląc się o urodzaje, zachowanie od klęsk żywiołowych, w intencji Ojczyzny, parafii, wszystkich rodzin, o powołania do stanu duchownego i w licznych intencjach osobistych. Zapraszamy jak najliczniej na godz. 16.30 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i osobista adoracja każdego z nas.
O godz.18.00 zakończenie adoracji i Msza Św. Zachęcamy, aby przez cały dzień wyciszyć się wewnętrznie i modlić się indywidualnie w rodzinach, w naszych domach.
6. Bóg zapłać Parafianom za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 39 do nr 47.
Zbliża się nasz parafialny odpust Św. Wawrzyńca. W tym roku obchodzić go będziemy – 9 sierpnia.
7. Z naszej Parafii odeszła śp. Zofia Depa - Dobry Jezu, a nasz Panie...