XIII niedziela zwykła
28.06.2020 r.

1. W naszych modlitwach pamiętajmy w pierwszą rocznicę śmierci o zmarłym Ks. Kanoniku mgr Józefie Kościelnym. Po sumie przy kaplicy cmentarnej poświęcenie i odsłonięcie tablicy pamiątkowej.
2. Wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła – Msze Św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Składka na Świętopietrze – Bóg zapłać; w piątek Święto Św. Tomasza Apostoła.
3. W środę Adoracja, a po Mszy Świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek przed Mszami św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
4. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Do chorych pojedziemy w piątek od godz. 8.15. Chętnych zgłaszać w Zakrystii. W sobotę Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18.00.
5. W przyszłą niedzielę Pierwsza niedziela miesiąca. Taca na Seminarium Duchowne. Bóg zapłać za ofiary. Nie ma Pielgrzymki Pieszej do Niechobrza. Prosimy podjechać samochodami. Na sumie będzie uroczyste przyjęcie kandydatów do grona ministrantów. Próba 04.07.2020 po Mszy Św. wieczornej.
6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu rodzicom dzieci rocznicowych, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 12 do nr 26 a.