XII niedziela zwykła
21.06.2020 r.

1. Dziś Pierwsza Komunia dzieci z klasy III.
2. Spotkania Formacyjne: we wtorek o godz. 17.00 w kościele spotkanie z kandydatami na Ministrantów ( próba przed święceniami), a po Mszy Św. zbiórka dla ministrantów i Lektorów. Spotkanie po mszy Św. wieczornej dla kandydatów do Bierzmowania. Bierzmowanie 18 lipca o godz. 17.00 w Bratkowicach. W środę spotkanie dla Oazy po Mszy Św. wieczornej. W piątek KSM.
3. Wspomnienia Liturgiczne: w środę Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Odpust w Bratkowicach; w sobotę WSP. NMP Nieustającej Pomocy.
4. Kończymy Rok Szkolny i katechetyczny: Msza Św. dla Ósmoklasistów we czwartek o godz. 12.00; dla Szkoły Podstawowe i Muzycznej w piątek o godz. 8.00, a o godz. 9.00 dla ZSTW w Trzcianie.
5. W niedzielę na sumie Rocznica Dzieci Komunijnych i I rocznica śmierci Ks. mgr Józefa Kościelnego, byłego Proboszcza. Będzie poświęcenie tablicy na cmentarzu pamiątkowej po sumie.
6. W środę Adoracja, a po Mszy Świętej wieczorem Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
7. Kancelaria parafialna będzie czynna normalnie przez wakacje od poniedziałku do piątku bezpośrednio po Mszy Św. wieczornej.
8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu rodzicom Dzieci Komunijnych i Dar Ołtarza, a na najbliższy prosimy Rodziców Rocznicowych.
9. Bardzo prosimy nie wyrzucać śmieci własnych i z budowy na śmietnik przy cmentarzu.