XI niedziela zwykła
14.06.2020 r.

1. Dziś Młodzież z KSM zaprasza na Wieczór Uwielbienia z katechezą, adoracją Najświętszego Sakramentu i indywidualnym błogosławieństwem. Rozpocznie się Mszą Św. o godz. 18.00 a po niej uwielbienie. Zapraszamy jak najliczniej do wspólnego uwielbienia Pana Jezusa. Prosimy zabrać ze sobą egzemplarz Pisma Świętego. Rodzinę Szkaplerzną w ramach swojego spotkania formacyjnego.
Zapraszamy na adorację w niedzielę. Dziś procesja w Oktawie przed sumą.
2. Wspomnienia liturgiczne: w środę WSP. Św. Alberta Chmielowskiego; w czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Poświęcenie wianków i ziół oraz błogosławieństwo dzieci; w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – nie ma postu; w sobotę WSP. Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny.
3. W środę Adoracja, a po Mszy Świętej wieczorem Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
4. W czwartek po Mszy Św. wieczornej spotkanie z Ministrantami, Lektorami, a w sobotę z Oazą.
5. W Przyszłą niedzielę o godz. 12.30 i 14.00 Pierwsza Komunia Św. Spowiedź dzieci, rodziców, chrzestnych i rodziny w sobotę w godz. 9.00 do godz. 10.00.
6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy rodziców dzieci komunijnych.
7. Prosimy na prośbę Pana Organisty zakładać maseczki przebywających na chórze i w kościele.