Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
31.05.2020 r.

1. W dzisiejszą Uroczystość prosimy Ducha Świętego o potrzebne dary i owoce do dobrego, chrześcijańskiego życia dla nas i naszych braci i sióstr. Kończy ta uroczystość OKRES WIELKANOCNY. Polecajmy w modlitwie Ks. Neoprezbiterów, którzy dziś przeżywają swoje Prymicje. Od dziś zniesiony jest limit uczestników nabożeństw w kościele naszym.
2. W kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego zniesiony zostaje limit osób, z zachowaniem obowiązku zasłaniania ust i nosa przez uczestników z wyjątkiem sprawujących liturgię. Osoby uczestniczące na otwartej przestrzeni są zwolnione z obowiązku zasłaniania ust i nosa pod warunkiem zachowania 2 metrów dystansu od kolejnej osoby.
Z dniem 6 czerwca 2020 r. zostaje odwołana dyspensa od obowiązku uczestnictwa we Mszy Świętej w niedziele i święta nakazane.

3. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt, obchodzony jak Święto NMP, Matki Kościoła. Będą Msze Święte: rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 18.00.
4. We wtorek Uroczystość Rocznicy poświęcenia kościoła katedralnego w Rzeszowie. Po wieczornej Mszy Św. zbiórka kandydatów na ministrantów w kościele.
5. W środę WSP. Św. Karola Lwango i Towarzyszy MM. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Adoracja. W kościele spotkanie z Caritas.
6. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Zbiórka dla ministrantów, lektorów i animatorów.
7. W piątek WSP. Św. Bonifacego BM. Przed poranną i wieczorową Mszą Świętą Koronka do Miłosierdzia Bożego. Od godz. 8.15 pojedziemy do chorych. Chętnych proszę zgłaszać w Zakrystii.
8. W sobotę o godz. 17.15 Nabożeństwo Pierwszej Soboty połączone z Nabożeństwem Fatimskim.
9. Najbliższa niedziela to Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Wracamy do wcześniejszego porządku Mszy Św. tj.: 7.00; 9.00; 11.00; 18.00. Będzie Adoracja po Mszy Św. o godz. 9.00. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła Parafianom, a na najbliższy tydzień prosimy Parafian od nr 456 do końca i Ci, którzy nie dali rady wcześniej przyjść.
11. Pierwsza Komunia 21.06.2020 o godz. 12.30 dla dzieci z klasy III A i o godz. 14.00 dla dzieci z klasy III B. Procesja na Boże Ciało wokół kościoła – ołtarze przygotowują: Ołtarz Pierwszy mieszkańcy Kolonii Zachodniej wzdłuż A-4; Ołtarz Drugi – mieszkańcy Kolonii Zachodniej od torów do E-4; Ołtarz Trzeci – Koło Gospodyń Wiejskich w Trzcianie; Ołtarz Czwarty – Ochotnicza Straż Pożarna w Trzcianie.