IV Niedziela Wielkanocna - Dobrego Pasterza
03.05.2020 r.

1. Niedziela dzisiejsza nosi nazwę Niedzieli Dobrego Pasterza i rozpoczyna w Kościele Świętym Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
2. W poniedziałek tj. 4.05.2020 Św. Floriana, M – Patrona Strażaków.
3. W środę święto Św. Apostołów Filipa i Jakuba. Po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
4. W czwartek przypada Pierwszy Czwartek miesiąca. Po Mszy Św. wieczornej – spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych w kościele.
5. W piątek Uroczystość Św. Stanisława, BM , Patrona Polski. Nie ma wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy tydzień prosimy Parafian od nr. 400 do nr 411.
7. Przypominamy o spowiedzi i komunii wielkanocnej oraz o składaniu wniosków na dopłaty unijne.