III Niedziela Wielkiego Postu
15.03.2020 r.

1. Dziś trzecia niedziela Wielkiego Postu. Msze Św. recytowane o godz. 7.00; 9.00; 11.00; 13.30 za Parafian (przeniesiona z godz. 11.00) o godz. 15.00 Gorzkie Żale i Msza Św.o godz. 15.30. Ulega zmiana adoracji Krzyża - przez głęboki skłon i znak krzyża. Do świąt zbierane będą ofiary na kwiaty i wystrój świąteczny do skrzynki przy gazetach– Bóg zapłać za ofiary. Dziś Caritas Parafialna rozprowadzać będzie jeszcze baranki wielkanocne w cenie 5 zł. i Paschałki po 12 zł. Będą włączone głośniki na zewnątrz kościoła.
2. W środę Adoracja, a po Mszy Św. Nowenna.
3. Rekolekcje szkolne są odwołane.
4. W czwartek Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP. Odpust w Mrowli.
5. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 16.30 i Msza Św.
6. Najbliższa niedziela to tzw. niedziela „LAETARE”. Msze Św. planujemy jak dziś, a więc dodatkowa o godz. 13.30, reszta normalnie.
7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 316 do nr 328 c.
6. Porządek nabożeństw, czy inne ogłoszenia mogą ulec zmianie ze względu na zmieniającą się sytuacje z koronowirusem. Prosimy o zachowanie wszelkich sugestii władzy Państwowej i terytorialnej, ale przede wszystkim nie siania paniki i robienia głupich sugestii. Stosujmy obowiązujące prawo i przepisy oraz zalecenia ( Uwagi na drzwiach kościoła). Zachęcamy do korzystania z dyspensy Ks. Biskupa i korzystania z transmisji Mszy Św. w telewizji i radio. Bądźmy silni duchowo i pokażmy, że nas stać zachowywać się odpowiedzialnie w tej sytuacji życiowej i pomagajmy innym godnie żyć. Zachęcamy do indywidualnej modlitwy, bo Nasza siła w Bogu, który Nas umacnia.