II Niedziela Wielkiego Postu
08.03.2020 r.

1. Wszystkim kobietom składamy najserdeczniejsze życzenia. O godz. 15.00 Gorzkie Żale, a po nich stanowa adoracja Krzyża dla mężczyzn. Następnie Msza Św. Bardzo serdecznie zapraszamy do licznego udziału. Zbieramy też ofiary do puszek dla papieskiego Dzieła Misyjnego „Ad Gentes” jako pomoc misyjną. Bóg zapłać za ofiary. Dziś oraz w przyszłą środę i piątek Caritas Parafialna rozprowadzać będzie jeszcze baranki wielkanocne w cenie 5 zł. Po wieczornej Mszy Św. spotkanie z Radą Parafialną na Plebanii.
2. W środę Adoracja, a po Mszy Św. Nowenna.
3. W piątek Droga  Krzyżowa o godz. 16.30 i Msza Św. Koronka do Bożego Miłosierdzia. W sobotę będą montowane następne kinkiety i Wieczna Lampa.
4. W najbliższą niedziele stanowa adoracja Krzyża dla młodzieży. Zbierana będzie również taca na kwiaty do Bożego Grobu i świąteczny wystrój kościoła na Triduum Paschalne i Święta Zmartwychwstania Pańskiego.
5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 301 do nr 315.
6. Prosimy o posprzątanie cmentarza z rozbitych szkieł i kwiatów po wichurach.