XXXIV Niedziela Zwykła
24.11.2019 r.

1. Dziś z racji Uroczystości Chrystusa Króla i zakończenia Roku Liturgicznego przed sumom wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Serca Pana Jezusa i Akt oddania Bożemu Sercu. Za udział w nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
Dzisiejsza niedziela to Święto Akcji Katolickiej i KSM-u. W Katedrze Rzeszowskiej ślubowanie nowych członków. Dziś serdecznie zapraszamy po Mszę Św. o godz. 17.00 na pierwsze spotkanie przygotowujące do Sakramentu Małżeństwa na tzw. Kurs Małżeński.
2. W poniedziałek modlimy się za kolejarzy w dzień ich patronki Św. Katarzyny. Wszystkim Kolejarzom i solenizantką, którym patronuje Św. Katarzyna składamy najserdeczniejsze życzenia i opieki Św. Patronki.
3. We wtorek po Mszy Św. wieczornej spotkanie kandydatów do Bierzmowania w kościele.
4. W środę po Mszy Świętej wieczorowej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
W piątek przed Mszą Świętą poranną i wieczorową Koronka do Miłosierdzia Bożego.
W sobotę święto Św. Andrzeja.
5. W piątek o godz. 18.00 na Plebani spotkanie przed Pielgrzymką do Ziemi Św. Będzie można uzupełnić wszelką dokumentację i płatności również. Zapraszamy.
6. Najbliższa niedziela do Pierwsza Adwentu i rozpoczynamy nowy Rok Liturgiczny. Z Adwentem rusza akcja pomocy ludziom biednym we wspólnotach chrześcijańskich. Śladem lat ubiegłych Caritas parafialna prosi właścicieli sklepów i punktów sprzedaży o wystawienie pudeł w widocznych miejscach, aby kupujący mieli możliwość przy okazji zakupów, ofiarować coś dla potrzebujących i sprawić im odrobinę radości na Święta Bożego Narodzenia.. Zachęcamy do włączenia się w tę akcję miłosierdzia.
7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od  nr 161 do nr 180. Prosimy nie kupować kwiatów – będzie już dekoracja Adwentowa.
8. Do wieczności odeszła z naszej wspólnoty parafialnej Śp. Katarzyna Mauer – Dobry Jezu....