XXXII Niedziela Zwykła
10.11.2019 r.

1. Dzisiaj Składka Rodzinna. Bóg zapłać za ofiary. Puszka na Pomoc Kościołowi w Potrzebie – XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Na sumie poświęcenie książeczek dla dzieci komunijnych, a po Mszy koncert patriotyczny naszej scholii. Nie będzie adoracji przed sumą. Spotkanie Rady Parafialnej po wieczornej Mszy Św.
2. Jutro Rocznica Odzyskania Niepodległości i porządek Mszy Św. o godz. 7.00 11.00 i 17.00. Na sumie obchody gminne Niepodległości.
3. Wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek WSP Św. Marcina z Tours, B; we wtorek WSP. Św. Jozafata Kuncewicza, BM; w środę WSP. Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna. W środę Nowenna po Mszy Św., a w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.
4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 137 b do nr 150. Prosimy o posprzątanie grobów na cmentarzu bo będziemy chcieli wywieść śmieci.
5. W przyszłą niedziele III Światowy Dzień Ubogich.
6. Młodzieżowe Kółko Teatralne działające przy Zespole Szkół Elektronicznych w Rzeszowie serdecznie zaprasza na przedstawienie teatralne pt. „Kandydatki na żonę”, które  odbędzie się w dniu 17 listopada o godz.18.00 w Gminnym Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Trzcianie.