XXXI Niedziela Zwykła
03.11.2019 r.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca i składka na Seminarium Duchowne oraz nasza jesienna pomoc dla WSD w Rzeszowie. Bóg zapłać za ofiarność Waszą. Po sumie zmiana tajemnic Różańca Św.
2. Wspomnienia liturgiczne:
  w poniedziałek WSP. Św. Karola Boremusza B.;
  we czwartek Pierwszy Czwartek Miesiąca;
  w sobotę  święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Spotkanie Caritasu w kościele w środę. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Mszą Św.
3. W przyszłą niedzielę na sumie będzie poświęcenie i wręczenie książeczek dla dzieci komunijnych – zapraszamy wraz z rodzicami. Oprawę muzyczną poprowadzi nasza Schola, a po Mszy Św. zapraszamy na koncert z okazji obchodów rocznicy Odzyskania Niepodległości pt.: „ Pieśń o Tej co nie umarła”.. Spotkania z Radą Parafialną po wieczornej Mszy Św. w przyszłą niedzielę – zapraszamy wszystkich Radnych.
4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 133 do nr 137 a.
5. Wypominki listopadowe codziennie po Mszy Św. o godz. 17.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych i zyskiwania odpustów.
6. Zbiórka sprzętu wielkogabarytowego w poniedziałek - plakaty na stronie internetowej Gminy.