XXIX Niedziela Zwykła
20.10.2019 r.

1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Misyjny – składka na misję. Bóg zapłać za ofiary. Przez cały tydzień modlimy się za naszych Polskich Misjonarzy. Zapraszamy serdecznie na modlitwę różańcową. Dziś o 14.00 koncert chórów w Dąbrowie.
2. We wtorek wspomnienie liturgiczne Św. Jana Pawła II. W środę  Adoracja, Różaniec,  Msza Św. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego. W niedzielę wypada druga rocznica sprowadzenia Relikfii Św. Jana Pawła II do naszej Parafii.
3. W piątek zapraszamy na Różaniec Misyjny, odmawiany w różnych językach. Zapraszamy małżonków na rekolekcje połączone z nauką tańca – szczegóły w gablocie lub u Ks. Stanisława.
4. W przyszłą niedzielę  umowna Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Własnego Kościoła – modlimy się za budowniczych, fundatorów i dobroczyńców tej naszej trzciańskiej świątyni.  Będzie puszka na pomoc małej Zuzi Walz – informacje na plakacie.
5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy tydzień prosimy Parafian od nr 112 do nr 120.