XXVII Niedziela Zwykła
06.10.2019 r.

1. Dziś o godz. 9.00 poświęcenie Różańca dla dzieci komunijnych, a po sumie zmiana tajemnic Różańca Św.
2. Wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek WSP. Najświętszej Maryji Panny Różańcowej.
3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem różańcowym, a przed Różańcem  Adoracja.
4. W piątek przed Mszą świętą poranną i wieczorową Koronka do Miłosierdzia Bożego.
5. W niedziele dzień imienin Ks. Bp Edwarda Białogłowskiego – pamiętajmy w modlitwie o dostojnym Solenizancie.
6. W przyszła niedziele liczenie wiernych. W Polsce obchodzimy XIX Dzień Papieski, dziękując Panu Bogu za Pontyfikat i  osobę Świętego  Jana Pawła II. Młodzież z parafialnego Koła KSM kwestuje datki na stypendia dla młodzieży - jest to Żywy Pomnik Jana Pawła II. Bóg zapłać za ofiary na ten cel. To także druga niedziela miesiąca. Taca rodzinna przeznaczona jest na dokończenie prac przy drodze na cmentarz. Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie cmentarza, tym wszystkim na których można liczyć zawsze. Prosimy o zadbanie w tym tygodniu o groby i uporządkowanie cmentarza. Szczególnie po ostatnich wichurach prosimy pozbierać rozbite znicze, bo będzie cmentarz koszony przed Wszystkimi Świętymi. Nabożeństwo Różańcowe dziś o godz. 16.30. Następnie Msza Św. Odpust w Klęczanach. Po wieczornej Mszy Św. spotkanie Rady Parafialnej na Plebani. O Godz. 19.00 wieczornica o JP II i procesja na cmentarz.
7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 87 do nr 100.
8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Kartki na wypominki są na ołtarzach bocznych i przy gazetach.
9. W piątek 14.10.2019 r. zbiórka płodów rolnych od godz. 9.00 na rzecz Rzeszowskiego Towarzystwa imienia Brata Alberta i Caritas w Rzeszowie. Płody gromadzimy przy drodze lub z domu przy informacji telefonicznej, kontakt 665019273.
10. Do wieczności odszedł z naszej Parafii śp. Jan Stopa – Dobry Jezu....