XXVI Niedziela Zwykła
29.09.2019 r.

1. Dziś Msza Św. wieczorna o godz. 18.00. Przechodzimy na czas zimowy. W dni powszednie i niedzielę o godz. 16.30 Nabożeństwo Różańcowe, później Msza Św. o godz. 17.00. Kancelaria parafialna w dni powszednie 20 minut po wieczornej Mszy Św. od poniedziałku do piątku tj. od godz. 17.40 – 18.00.
2. Jutro nie będzie czynna kancelaria ze względu na Wizytację kanoniczną Ks. Bp.
3. Wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek WSP. Św. Hieronima, KD; we wtorek Teresy od Dzieciątka Jezus; w środę Aniołów Stróżów; w piątek Św. Franciszka z Asyżu; w sobotę Św. Faustyny Kowalskiej. W środę podczas Nabożeństwa Różańcowego Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Nowennie spotkanie z Caritas na Plebani.
4. W tym tygodniu obchodzimy Pierwszy Czwartek, Pierwszy Piątek i Pierwszą Sobotę miesiąca.
Do chorych pojedziemy w piątek od godz. 8.15, a Ks. Mateusz od godz. 14.30.
5. W czwartek zapraszamy kandydatów na ministrantów na zbiórkę o godz. 16.00 do kościoła, zaś Ministrantów, Lektorów i Animatorów na godz. 17.30 W piątek 04.10.2019 r. na godz. 19.00 pod Dom Strażaka zapraszają panie z Koła Gospodyń Wiejskich wszystkie chętne Panie, które chciałyby wzmocnić to koło swoją obecnością.
6. W sobotę o godz. 4.50 z parkingu przy kościele wyrusza pielgrzymka do Częstochowy. Do naszego kościoła zapraszamy na Mszę Św. o godz. 17.00 i po Niej Nabożeństwo Pierwszo sobotnie oraz fatimskie na którym będziemy odmawiać Różaniec.
7. Najbliższa niedziela to pierwsza miesiąca. Taca ze Mszy Świętych przeznaczona jest na cele diecezjalne. Bóg zapłać za składane ofiary w kopertach i na konto bankowe. tj. 06.10.2019 o godz. 9.00 zapraszamy rodziców i dzieci komunijne na uroczyste wręczenie Różańca Św. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 74 do nr 86.
9. Prosimy o posprzątanie grobów z szkieł i wiązanek. Wypominki Roczne przyjmowane są już w Zakrystii. Kartki na wypominki w listopadzie są przy gazetach i na ołtarzach bocznych. Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Pobierz program...
W poniedziałek udało się złożyć wniosek na dofinasowanie naszych parafialnych inwestycji, a w tym tygodniu zaczynamy prace przy parkingu i drodze na cmentarz.