XXV Niedziela Zwykła
22.09.2019 r.

1. Od przyszłej niedzieli tak w dni powszednie jak i w niedziele Msze Święte wieczorem będą odprawiane o godz. 17.00 ( czas zimowy). Rano zostaje po staremu– o godz. 7.00. Nabożeństwo różańcowe 16.30. Ulega także zmianie czas dyżuru w kancelarii parafialnej, a mianowicie od godz. 17.40 do godz. 18.00.- od poniedziałku do piątku.
2. Wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek WSP. Św. Pio; w piątek WSP Św. Wincentego A Paulo; w sobotę Św. Wacława. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.
3. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 69 do nr 72. Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie cmentarza.
4. Zapraszamy młodzież z kl. VII SP i LO czy Technikum oraz starszą do wstąpienia do KSM-u. Spotkania są co piątek wieczorem po Mszy Św. Na spotkaniach jest modlitwa, zabawa, spotkanie ze Słowem Bożym, różne akcje charytatywne oraz poczucie wspólnoty parafialnej. Serdecznie zapraszamy.
5. W niedzielę od godz. 15.00 zapraszamy na „Święto Pieczonego Ziemniaka” na plac przy Plebani. Atrakcję dla dzieci i wszystkich chętnych…. Serdecznie zapraszamy.
6. Trwają nadal zapisy na pielgrzymkę do Ziemi Św. – kontakt z Ks. Proboszczem. Pobierz program...
Spotkanie przed pielgrzymkowe po sumie w przyszłą niedzielę do Częstochowy i innych miejsc.

7. Sołtys zwołuje Zebranie Wiejskie w dn. 29.09.2019 w GCK w Trzcianie o godz. 12.15. Plakat w gablocie.